Deelnemende tandartsen

Praktijknaam Plaats website
Tandartspraktijk de Friese Meren Balk www.defriesemerentandarts.nl
Tandartsenpraktijk Sloten Sloten www.tandartssloten.nl
Tandartspraktijk Keller Sneek www.tandarts.com.nl
Kraan Tandheelkunde Bredyk Sneek www.kraantandheelkunde.nl
Kraan Tandheelkunde Lemmer Lemmer  
Kraan Tandheelkunde Willemstraat Sneek   
Tandartspraktijk Leonora Sneek www.tandartsleonora.nl
Tandarts W. Meijer  Ijlst www.tandartsijlst.nl
Tandheelkunde de Loten Sneek www.tandheelkundedeloten.nl
Tandzorg St. Nyk  Sint Nicolaasga www.tandzorgstnyk.nl
Kliniek Tandheelkunde Sneek Sneek  www.tandartssneek.nl/
Tandartsenpraktijk Mantgum   www.tandartsenpraktijkmantgum.nl
Wiersma Tandheelkunde Heeg www.wiersmatandheelkunde.nl
Tandartspraktijk Lemmer Lemmer www.tandartspraktijklemmer.nl
Dental Clinics Lemmer. Lemmer www.dentalclinics.nl/tandarts/lemmer/
Dental Center Balk Balk www.dentalcenterbalk.nl
Van Asperen Tandheelkunde Bolsward www.vanasperentandheelkunde.nl
Mondzorg Makkum Makkum www.mondzorgmakkum.nl
Tandartspraktijk S.F. Joubert. Bolward www.tandartsjoubert.nl
DentWork tandartsen Workum www.dentworktandartsen.nl
Tandartspraktijk De Witte Heren  Bolsward www.dewitteheren.nl
Tandartsprakijk Wommels  Wommels www.tandartswommels.nl
Tandartspraktijk Koudum Koudum www.tandartspraktijk-koudum.nl

Antonius Zorggroep. Uw zorg, onze zorg.

Antonius Ziekenhuis Sneek
Bolswarderbaan 1, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 48 88 88
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
Urkerweg 4, 8303 BX, Emmeloord
T 0527 - 62 04 60
Thuiszorg Zuidwest Friesland
Bolswarderbaan 3, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 46 11 00
Contact
Contact
Antonius Ziekenhuis Sneek
  • Bezoekadres
  • Bolswarderbaan 1
  • 8601 ZK  Sneek
  • Postadres
  • Postbus 20000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0515 - 48 88 88
Routebeschrijving
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
  • Bezoekadres
  • Urkerweg 4
  • 8303 BX  Emmeloord
  • Postadres
  • Postbus 20.000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0527 - 62 04 60
Routebeschrijving
Thuiszorg Zuidwest Friesland
  • Bezoekadres
  • Bolswarderbaan 3
  • 8601 ZK  Sneek
  • Postadres
  • Postbus 20.000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0515 - 46 11 00
Routebeschrijving