Deelnemende tandartsen

Praktijknaam Plaats Website
Tandartspraktijk de Friese Meren  Balk www.defriesemerentandarts.nl
Tandartsenpraktijk Sloten Sloten www.tandartssloten.nl
Tandartspraktijk Keller Sneek www.tandarts.com.nl
Kraan Tandheelkunde Willemstraat Sneek  www.kraantandheelkundewillemstraat.nl
Tandartspraktijk Leonora Sneek www.tandartsleonora.nl
Tandarts W. Meijer  IJlst www.tandartsijlst.nl
Tandheelkunde de Loten Sneek www.tandheelkundedeloten.nl
Tandzorg St. Nyk  Sint Nicolaasga www.tandzorgstnyk.nl
Kliniek Tandheelkunde Sneek Sneek  www.tandartssneek.nl
Tandartsenpraktijk Mantgum Mantgum www.tandartsenpraktijkmantgum.nl
Tandartspraktijk Heeg Heeg www.tandartsheeg.nl
Tandartspraktijk Lemmer Lemmer www.tandartspraktijklemmer.nl
Dental Clinics Lemmer Lemmer www.dentalclinics.nl/tandarts/lemmer/
Dental Center Balk Balk www.dentalcenterbalk.nl
Van Asperen Tandheelkunde Bolsward www.vanasperentandheelkunde.frl
Mondzorg Makkum Makkum www.mondzorgmakkum.nl
Tandartspraktijk S.F. Joubert Bolsward www.tandartsjoubert.nl
DentWork tandartsen Workum www.dentworktandartsen.nl
Tandartspraktijk De Witte Heren  Bolsward www.dewitteheren.nl
Tandartsprakijk Wommels  Wommels www.tandartsenpraktijkmantgum.nl
Tandartspraktijk Koudum González Koudum www.tandartspraktijk-koudum.nl/de-praktijk/tandarts-gonzález
Kraan Tandheelkunde Lemmer Lemmer www.kraantandheelkundelemmer.nl
Kraan Tandheelkunde Bredyk Bredyk www.kraantandheelkundebredyk.nl
Tandarts Sigrid Koudum www.tandartssigrid.nl
Tandartspraktijk Menso/De Jon Sneek www.dejongenmenso.nl
Mondzorggilde Sneek Sneek www.mondzorggilde.nl/vind-een-praktijk

Antonius Zorggroep. Uw zorg, onze zorg.

Antonius Ziekenhuis Sneek
Bolswarderbaan 1, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 48 88 88
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
Urkerweg 4, 8303 BX, Emmeloord
T 0527 - 62 04 60
Thuiszorg Zuidwest Friesland
Bolswarderbaan 3, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 46 11 00
Contact
Contact
Antonius Ziekenhuis Sneek
  • Bezoekadres
  • Bolswarderbaan 1
  • 8601 ZK  Sneek
  • Postadres
  • Postbus 20000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0515 - 48 88 88
Route Google Maps
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
  • Bezoekadres
  • Urkerweg 4
  • 8303 BX  Emmeloord
  • Postadres
  • Postbus 20.000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0527 - 62 04 60
Route Google Maps
Thuiszorg Zuidwest Friesland
  • Bezoekadres
  • Bolswarderbaan 3
  • 8601 ZK  Sneek
  • Postadres
  • Postbus 20.000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0515 - 46 11 00
Route Google Maps