Fysiotherapie
8.4 110 waarderingen

Netwerk longrevalidatie

Balk

Fysiotherapie Rene Geertsma, info@fgfysio.nl

 

Bolsward

Fysiotherapie Maatschap Bolsward-Nijland, www.fysiotherapiebolsward.nl

 

Emmeloord

Praktijk voor Fysiotherapie E.J. Bakker, www.fysiotherapiebakker.nl

Gezondheidscentrum De Wilg, www.gc-dewilg.nl

 

Franeker

Fysiotherapie Het Want, info@hetwant.nl

Paraflex, dijkstra@paraflex.nl

 

Harlingen

Fysiotherapie Rozengracht, www.fysiotherapie-rozengracht.nl

Fysio Harlingen, info@fysioharlingen.nl

 

Heeg

Praktijk voor Fysiotherapie Heeg en omstreken, www.fysiotherapieheeg.nl

 

Joure

Fysioactief Joure, info@fysio-actief.nl

Praktijk voor Fysiotherapie de Merk, www.fysiodemerk.nl

 

Koudum en Workum

Fysiotherapie Zuidwest, info@fysiotherapiekoudum.nl

 

Lemmer

Fysiotherapeutisch Centrum ‘de Lijnbaan’, www.delijnbaan.nl

Kruithof Fysio, info@kruithoffysio.nl

 

Makkum

Fysiotherapie Yn’e fuke, info@fysiotherapiemakkum.nl

 

Sint Nicolaasga

Fysio St Nyk, jct.meyer@fysiostnyk.nl

 

Mantgum

Fysiotherapie Jelle Sybesma, www.jellesybesma.nl                                   

Sneek

Zorggroep Plantein Verpleeghuis De Ielanen, www.plantein.nl

Vietaal, info@vietaalsneek.nl

Centrum Fysio Actief, info@fysio-actief.nl

Suo Marte, Centrum voor Fysiotherapie, www.suo-marte.nl

Oosterkade fysiotherapie, info@fysiotherapie-oosterkade.nl 

Tigra Sneek/Jissink, www.tigra-sneek.nl

Fysio4u, www.fysio4.nl


Vlieland

Fysiotherapie Vlieland, info@fysiotherapievlieland.nl

 

Witmarsum

Fysio Witmarsum, therapie & training, medische fitness, info@fysiowitmarsum.nl

 

Wommels

Fysiotherapie Wommels, info@fysiotherapiewommels.nl

 

IJlst

Fysio Wymbrits, www.fysiowymbrits.nl

Sneek Emmeloord
Vestiging Sneek
Routebeschrijving Bolswarderbaan 1
0515 - 48 81 70
Route 33
Onze openingstijden
Vandaag open 8.00 - 17.30
Maandag 8.00 - 17.30 Dinsdag 8.00 - 17.30 Woensdag 8.00 - 17.30 Donderdag 8.00 - 17.30 Vrijdag 8.00 - 17.30
Zie alle openingstijden
Veelgestelde vragen Fysiotherapie
Worden de behandelingen bij de handtherapeut ook vergoed?
Hoe snel kan de behandeling van de handtherapeut starten?
Toon alle vragen
Antonius Ziekenhuis Sneek
Bolswarderbaan 1, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 48 88 88
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
Urkerweg 4, 8303 BX, Emmeloord
T 0527 - 62 04 60
Thuiszorg Zuidwest Friesland
Bolswarderbaan 3, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 46 11 00