Netwerk longrevalidatie

Balk

Fysiotherapie Rene Geertsma, www.rgfysio.nl

 

Bolsward

Fysiotherapie Maatschap Bolsward-Nijland, www.fysiotherapiebolsward.nl

 

Emmeloord

Praktijk voor Fysiotherapie E.J. Bakker, www.fysiotherapiebakker.nl

Gezondheidscentrum De Wilg, www.gc-dewilg.nl

 

Franeker

Fysiotherapie Het Want, www.gezondheidscentrumhetwant.nl  

Paraflex, www.paraflex.nl

 

Harlingen

Fysiotherapie Rozengracht, www.fysiotherapie-rozengracht.nl

Fysio Harlingen, www.fysioharlingen.nl

 

Heeg

Praktijk voor Fysiotherapie Heeg en omstreken, www.fysiotherapieheeg.nl

 

Joure

Fysioactief Joure, www.fysio-actief.nl

Praktijk voor Fysiotherapie de Merk, www.fysiodemerk.nl

 

Koudum en Workum

Fysiotherapie Zuidwest, www.fysiotherapiezuidwest.nl

 

Lemmer

Fysiotherapeutisch Centrum ‘de Lijnbaan’, www.delijnbaan.nl

Kruithof Fysio, www.kruithoffysio.nl

 

Makkum

Fysiotherapie Yn’e fuke, www.fysiotherapiemakkum.nl

 

Mantgum

Fysiotherapie Jelle Sybesma, www.jellesybesma.nl                                   

Sneek

Zorggroep Plantein Verpleeghuis De Ielânen, www.plantein.nl

Vietaal, www.vietaalsneek.nl

Centrum Fysio Actief, www.fysio-actief.nl

Suo Marte, Centrum voor Fysiotherapie, www.suo-marte.nl

Fysiotherapie en Kinderfysiotherapie De Loten, www.fysiodeloten.nl

FysioMaks, www.fysiomaks.nl

Fysio4u, www.fysio4.nl


Vlieland

Fysiotherapie Vlieland, www.fysiotherapievlieland.nl

 

Witmarsum

Fysio Witmarsum, therapie & training, medische fitness, www.fysiowitmarsum.nl

 

Wommels

Fysiotherapie Wommels, www.fysiotherapiewommels.nl/wp/

 

IJlst

Fysio Wymbrits, www.fysiowymbrits.nl

Locatie

Vestiging Sneek Bolswarderbaan 1 0515 - 48 81 70 Routebeschrijving

Onze openingstijden

Vandaag open 8.00 - 16.30

Maandag 8.00 - 16.30

Dinsdag 8.00 - 16.30

Woensdag 8.00 - 16.30

Donderdag 8.00 - 16.30

Vrijdag 8.00 - 16.30

Alle openingstijden

Route in het ziekenhuis

Route 33

Veelgestelde vragen Fysiotherapie

Toon alle vragen

Antonius Zorggroep. Uw zorg, onze zorg.

Antonius Ziekenhuis Sneek
Bolswarderbaan 1, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 48 88 88
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
Urkerweg 4, 8303 BX, Emmeloord
T 0527 - 62 04 60
Thuiszorg Zuidwest Friesland
Bolswarderbaan 3, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 46 11 00
Contact
Contact
Antonius Ziekenhuis Sneek
  • Bezoekadres
  • Bolswarderbaan 1
  • 8601 ZK  Sneek
  • Postadres
  • Postbus 20000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0515 - 48 88 88
Route Google Maps
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
  • Bezoekadres
  • Urkerweg 4
  • 8303 BX  Emmeloord
  • Postadres
  • Postbus 20.000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0527 - 62 04 60
Route Google Maps
Thuiszorg Zuidwest Friesland
  • Bezoekadres
  • Bolswarderbaan 3
  • 8601 ZK  Sneek
  • Postadres
  • Postbus 20.000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0515 - 46 11 00
Route Google Maps