Fysiotherapie
8.4 128 waarderingen

Netwerk longrevalidatie

Balk

Fysiotherapie Rene Geertsma, info@fgfysio.nl

 

Bolsward

Fysiotherapie Maatschap Bolsward-Nijland, www.fysiotherapiebolsward.nl

 

Emmeloord

Praktijk voor Fysiotherapie E.J. Bakker, www.fysiotherapiebakker.nl

Gezondheidscentrum De Wilg, www.gc-dewilg.nl

 

Franeker

Fysiotherapie Het Want, info@hetwant.nl

Paraflex, dijkstra@paraflex.nl

 

Harlingen

Fysiotherapie Rozengracht, www.fysiotherapie-rozengracht.nl

Fysio Harlingen, info@fysioharlingen.nl

 

Heeg

Praktijk voor Fysiotherapie Heeg en omstreken, www.fysiotherapieheeg.nl

 

Joure

Fysioactief Joure, info@fysio-actief.nl

Praktijk voor Fysiotherapie de Merk, www.fysiodemerk.nl

 

Koudum en Workum

Fysiotherapie Zuidwest, info@fysiotherapiekoudum.nl

 

Lemmer

Fysiotherapeutisch Centrum ‘de Lijnbaan’, www.delijnbaan.nl

Kruithof Fysio, info@kruithoffysio.nl

 

Makkum

Fysiotherapie Yn’e fuke, info@fysiotherapiemakkum.nl

 

Sint Nicolaasga

Fysio St Nyk, jct.meyer@fysiostnyk.nl

 

Mantgum

Fysiotherapie Jelle Sybesma, www.jellesybesma.nl                                   

Sneek

Zorggroep Plantein Verpleeghuis De Ielanen, www.plantein.nl

Vietaal, info@vietaalsneek.nl

Centrum Fysio Actief, info@fysio-actief.nl

Suo Marte, Centrum voor Fysiotherapie, www.suo-marte.nl

Fysiotherapie en Kinderfysiotherapie De Loten, administratie@fysiodeloten.nl

Tigra Sneek/Jissink, www.tigra-sneek.nl

Fysio4u, www.fysio4.nl


Vlieland

Fysiotherapie Vlieland, info@fysiotherapievlieland.nl

 

Witmarsum

Fysio Witmarsum, therapie & training, medische fitness, info@fysiowitmarsum.nl

 

Wommels

Fysiotherapie Wommels, info@fysiotherapiewommels.nl

 

IJlst

Fysio Wymbrits, www.fysiowymbrits.nl

Sneek Emmeloord
Vestiging Sneek
Routebeschrijving Bolswarderbaan 1
0515 - 48 81 70
Route 33
Onze openingstijden
Vandaag open 8.00 - 16.30
Maandag 8.00 - 16.30 Dinsdag 8.00 - 16.30 Woensdag 8.00 - 16.30 Donderdag 8.00 - 16.30 Vrijdag 8.00 - 16.30
Zie alle openingstijden
Veelgestelde vragen Fysiotherapie
Toon alle vragen
Antonius Ziekenhuis Sneek
Bolswarderbaan 1, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 48 88 88
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
Urkerweg 4, 8303 BX, Emmeloord
T 0527 - 62 04 60
Thuiszorg Zuidwest Friesland
Bolswarderbaan 3, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 46 11 00