Fysiotherapie
8.4 110 waarderingen

Contactgegevens neurorevalidatie

Jarike de Koning
Fysiotherapie  Antonius Ziekenhuis Sneek
0515 – 48 81 70
jdkoning@antonius-sneek.nl 

 

Henk Fokke
Fysiotherapie  Antonius Ziekenhuis Sneek
0515 – 48 84 26
hfokke@antonius-sneek.nl 

 

Monique vd Oudenhoven
Revalidatie friesland locatie Sneek
0515 48 81 80            
m.vdoudenhoven@antonius-sneek.nl

 

Richte Mulder
Patyna, locatie Ielânen Sneek
Advies en Behandel Centrum Geriatrie
06 83 89 30 63
richte.mulder@patyna.nl

 

Jan Jaap de Graaf
Vietaal Sneek
0515 – 42 32 67
info@vietaalsneek.nl

Anke Visser                          
Oosterkade fysiotherapie Sneek
0515 – 74 60 16
info@fysiotherapie-oosterkade.nl

 

Anneke Dinkla
Patyna, locatie Bloemkamp Bolsward
Advies en Behandel Centrum Geriatrie
06 13 37 89 83
anneke.dinkla@patyna.nl

 

Eelco ten Brug
eelco.tenbrug@patnyna.nl 

 

Brigitte Veenstra / Lies de Vries
Fysiotherapie praktijk de Merk Joure
0513 41 33 37  
info@fysiodemerk.nl  

 

Anna Marca van Bruggen
Fysiotherapie Balk
0514 60 35 17
annamarca@fysiotherapiebalk.nl

 

Samantha Hummel
Fysiotherapie Hummel Lemmer
0514 85 20 20
info@fysiotherapiehummel.nl

 

Edo Hoornstra
Houttuinen 5 Emmeloord
0515 48 81 80 / 05 27 61 77 45
e.hoornstra@antonius-sneek.nl
e.hoornstra@revalidatie-friesland.nl

 

Zorggroep Oude en Nieuwe Land in de regio Emmeloord:

Chantal Knüvers
c.knuvers@adviesenbehandelcentrum.nl

Judith van Tilburg 
j.vantilburg@adviesenbehandelcentrum.nl

Vanja Boons
v.boons@adviesenbehandelcentrum.nl 

Sander van Lanen
s.vanlanen@adviesenbehandelcentrum.nl

 

 

 

 

Sneek Emmeloord
Vestiging Sneek
Routebeschrijving Bolswarderbaan 1
0515 - 48 81 70
Route 33
Onze openingstijden
Vandaag open 8.00 - 17.30
Maandag 8.00 - 17.30 Dinsdag 8.00 - 17.30 Woensdag 8.00 - 17.30 Donderdag 8.00 - 17.30 Vrijdag 8.00 - 17.30
Zie alle openingstijden
Veelgestelde vragen Fysiotherapie
Worden de behandelingen bij de handtherapeut ook vergoed?
Hoe snel kan de behandeling van de handtherapeut starten?
Toon alle vragen
Antonius Ziekenhuis Sneek
Bolswarderbaan 1, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 48 88 88
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
Urkerweg 4, 8303 BX, Emmeloord
T 0527 - 62 04 60
Thuiszorg Zuidwest Friesland
Bolswarderbaan 3, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 46 11 00