Contactgegevens neurorevalidatie

Locatie leden netwerk

Balk

Praktijk voor Fysio- en ontspanningstherapie

Anna Marca van Bruggen
0642968524
annamarca@fysiotherapiebalk.nl

Balk en Bakhuizen

Fysio-en manuele therapie Gea Veltman

Pytsje Tryntsje Wink
0514-604797
06-57999621
info@fysiotherapieveltman.nl

Bolsward

Advies en behandelcentrum Geriatrie Patyna

Anneke Dinkla
0515-572944
Anneke.Dinkla@patyna.nl

Joure

Fysiotherapie de Merk 

Brigitte Veenstra 
0513-413337
Brigitte@fysiodemerk.nl

Joure

Fysiotherapie de Merk

Martine Peters
0513-413337
Martine@fysiodemerk.nl

Sneek

Antonius Ziekenhuis

Bennie Westra
0515-488170
b.westra@antonius-sneek.nl

Sneek

Antonius Ziekenhuis

Eisse Willemse
0515-488170
e.willemse@antionius-sneek.nl

Sneek

Antonius Ziekenhuis

Jarike Kremer - de Koning
0515-488170
j.dkoning@antonius-sneek.nl

Sneek

Behandelteam Patyna

Richte Mulder
06 - 83 89 30 63
richte.mulder@patyna.nl

Sneek

Fysiotherapie de Loten

Anke Visser
0515-415708
anke@fysiodeloten.nl

Sneek

Revalidatie Friesland

Monique van den Oudenhoven
0515-488170
M.van.den.oudenhoven@revalidatie-friesland.nl

Sneek

Vietaal Sneek

Jan Jaap de Graaf
0515-423267
06-34167830
jj.degraaf@vietaalsneek.nl

Urk en Vollenhove

Zorggroep Oude Nieuwe Land

Sander van Lanen
06-23272117
s.vanlanen@adviesenbehandelcentrum.nl

Locatie

Vestiging Sneek Bolswarderbaan 1 0515 - 48 81 70 Routebeschrijving

Onze openingstijden

Vandaag geen spreekuur

Maandag 8.00 - 16.30

Dinsdag 8.00 - 16.30

Woensdag 8.00 - 16.30

Donderdag 8.00 - 16.30

Vrijdag 8.00 - 16.30

Alle openingstijden

Route in het ziekenhuis

Route 33

Veelgestelde vragen Fysiotherapie

Toon alle vragen

Antonius Zorggroep. Uw zorg, onze zorg.

Antonius Ziekenhuis Sneek
Bolswarderbaan 1, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 48 88 88
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
Urkerweg 4, 8303 BX, Emmeloord
T 0527 - 62 04 60
Thuiszorg Zuidwest Friesland
Bolswarderbaan 3, 8601 ZK, Sneek
T 0515 - 46 11 00
Contact
Contact
Antonius Ziekenhuis Sneek
  • Bezoekadres
  • Bolswarderbaan 1
  • 8601 ZK  Sneek
  • Postadres
  • Postbus 20000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0515 - 48 88 88
Route Google Maps
Antonius Ziekenhuis Emmeloord
  • Bezoekadres
  • Urkerweg 4
  • 8303 BX  Emmeloord
  • Postadres
  • Postbus 20.000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0527 - 62 04 60
Route Google Maps
Thuiszorg Zuidwest Friesland
  • Bezoekadres
  • Bolswarderbaan 3
  • 8601 ZK  Sneek
  • Postadres
  • Postbus 20.000
  • 8600 BA  Sneek
  • Telefoon
  • 0515 - 46 11 00
Route Google Maps