Onze nieuwbouw begint in Apeldoorn al vorm te krijgen!
De nieuwbouw van Antonius in Emmeloord is onlangs begonnen. Maar wisten jullie wel dat dit op een hele bijzondere manier gebeurt?
De verschillende units waaruit het gebouw straks bestaat, worden namelijk eerst in een fabriek gebouwd. Zodra ze klaar zijn, worden ze naar Emmeloord vervoerd en daar samengevoegd tot het nieuwe gebouw.
Om een kijkje achter de schermen te geven, zijn we in de fabriek geweest. In de video hieronder ziet u hoe de eerste werkzaamheden eruitzien en hoe de bouw van de units in zijn werk gaat.
Veel kijkplezier! We houden jullie de komende tijd natuurlijk op de hoogte van de volgende stappen en de voortgang van de bouw.
Om de video te bekijken, dient u akkoord te gaan met functionele cookies. Accepteer de functionele cookies met onderstaande knop om verder te gaan.